O nas

P.P.U.H. STOLMAK to prywatne Polskie przedsiębiorstwo produkcji drzewnej, które rozpoczęło swoją działalność w 1991r w Żarnówce k. Makowa Podhalańskiego w Małopolsce.  Od 25 Lat jesteśmy prężnie rozwijającą się firma, która zajmuje się produkcją mebli, regałów, skrzynek oraz galanteriii z drewna sosnowego oraz świerkowego.    Naszym głównym celem jest produkcja i dostawa wysokiej jakości produktów dla klientów krajowych oraz zagranicznych na co pozwala nam bogaty park maszyn.  Pomimo masowego charakteru produkcji klienci  P.P.U.H. STOLMAK mogą liczyć na indywidualne traktowanie. Nasza firma służy fachową pomocą w zakresie odpowiedniego dopasowania oferty do oczekiwań poszczególnych odbiorców zarówno pod względem technicznym, finansowym jak i odpowiedniej skali produkcji.

Nasze atuty:

  • 25 letnie doświadczenie w produkcji drzewnej
  • nasze produkty dostarczamy do klientów z całego Świata
  • firma dysponuje kadrą odpowiednio wykwalifikowanych pracowników
  • szeroka gamma produktów, które znajdują się w naszej ofercie oraz kompleksowość i terminowość świadczonych usług kwalifikuje firmę P.P.U.H. STOLMAK do roli długoterminowego partnera biznesowego

Technologia:

Wysokie wymagania klientów przyczyniają się  do ciągłych inwestycji, powiększeniu mocy produkcyjne, redukcje kosztów produkcji przy jednoczesnym  zachowaniu najwyższej jakości produktów.

Aby jakość była odpowiednia naszą produkcje zaczynamy już w lasach Państwowych gdzie drewno  przechodzi wstępną segregacje. Następnie trafia do firmowego tartak. Tam już zostaje przeprowadzona selekcja prze znaczeniowa,  umożliwiająca jego maksymalne wykorzystanie przy poszczególnych etapach produkcji. Po wstępnej obróbce elementy trafiają do suszarni a następnie na hale produkcyjna gdzie podlega kolejnym etapom obróbki nad czym czuwa już zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników.

 - 1
 - 2
 - 3
 - 4


Nasi konsultanci odpowiedza na wszystkie Panstwa pytania: pn. pt. 07:00 – 20:00
sob. 08:00 – 16:00


tel. 601 380 266

email: biuro@stolmak.pl

Copyright regalydrewniane.pl